HİZMETLERİMİZ

Anahtar Teslim Tadilat

ANAHTAR TESLİM TADİLAT

Eski ve yeni mekan tadilatlarında, keşif sonrası toplu çözümleri ve alternatif fiyat/ödeme seçeneklerini bulabileceğiniz detaylar içerir.

Çalışma yapılacak alanlarda, müşteriyi; ustayla, malzemeyle uğraştırmadan ve zamanı doğru kullanarak çözümler getiren teklifler sunuyoruz.

Yıkım - Moloz - Nakliye

Değişiklik yapılacak alanların yıkılarak açılması,çıkan molozun nakliyeler ile atılması.

Duvar ,Sıva

Mekanların kapalı alanlara / bölümlere ayrılarak bağımsız bölüm oluşturulması üzerlerinin sıvanarak kaplanması.

Su - Elektrik - Kalorifer- Kablolu Tesisatlar

Mevcut tesisatlar üzerinde değişiklik / tesisatların yenilenmeleri işlemleridir.

Kartonpiyer - Kemer

Uygulama alanının durumuna ve büyüklüğüne göre mevcut kartonpiyerler, İstenen tüm modellerin alçı kalıplarının çıkarılarak dökülmesi ve uygulanması. Sütunlu, çıtalı, oval, yay, kemerlerin uygulaması. Spot bandı, gizli ışık, havuz, Niş, göbek vb. çalışmalardır.

Alçıpan –Betopan

Alçıpan bölme , blok tuğla duvarlar İzolasyonlu veya sade Tavan , duvar kaplamalar Dış cephe -ıslak zemin Betopan kaplama.

Kalebodur – Fayans - Granit – Mozaik Taşlar

Alçıpan bölme , blok tuğla duvarlar İzolasyonlu veya sade Tavan , duvar kaplamalar Dış cephe -ıslak zemin Betopan kaplama.Kullanılacak alanların son kaplamalarını oluşturduğundan model,renk, tarzın bir bütünlük içerisinde olması, uygulamanın yapıya katacağı değeri ortaya koyar.

Kayrak – Taş Kaplamalar

Çevre düzenleme islerinde, dekoratif dış duvar kaplamalarında Konutlarda, dekoratif iç ve dış bölümler yaratmada Bordürlü, derzli işlemlerde Zemin kaplamalarında.

Pimapen, Alüminyum Doğrama

Üretici bayiler ile yapılan ortak çalışmalardan, müşterilerimize sunabileceğimiz uygun fiyat ve ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Çelik Kapı, Parke

Masif , Laminat , Lamine parke döşeme Sistre, Cila, doğal ahşap koruyucular ile renklendirme çalışmaları Izgaralı sistem, uzun lambri , ahşap döşeme ve genel parke tamiratlar.

Silim İşleri

Mermer, Mozaik, Çini, Paledyen, Helikopter Sert beton, Traverten vb. zemin döşemelerinin Taş motoruyla silinerek temizlenmesi işlemidir. Silinen zeminler Tuz cila / sıvı cila ile cilalanarak tamamlanır.

Ahşap Gruplar

Daire ve iş yerlerine özel yapılan çizim çalışmaları sonucu, birlikte seçilen tüm ana ve yardımcı malzemelerin kullanımıyla oluşturulan mobilya gruplarıdır.

Ray Dolap

Banyo Dolapları

Vestiyer çözümleri

Doğal / yapay kaplamalı Ahşap Kapılar

Ahşap merdivenler / Giydirme kaplamalar

Çelik Konstrüksiyon üzeri Ahşap pergule giydirme

Saçak , Alınlıklar , Tavan-duvar lambiri kaplama

Mutfak dolapları

Doğal ve Pvc kapaklar

Lake uygulamaları

Alçıpan –Betopan- Bordex

UYGULAMA BAYİLİKLERİMİZ